W Ptaszkowie policjanci zatrzymali 35-latka. W jego samochodzie znaleźli marihuanę i żywicę konopi. Łącznie 3 kilogramy narkotyków. Mężczyzna trafił do aresztu, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Do zatrzymania doszło we wtorek. Było efektem współpracy policjantów Komendy Wojewódzkiej we Wrocławiu, powiatowej w Kamiennej Górze oraz posterunku w Marciszowie. Podczas kontroli okazało się, że 35-latek przewoził 1,5 kilograma marihuany. W pojeździe były również słoiki z żywicą konopi (haszyszem) o wadze 1,3 kilograma.
Mężczyzna usłyszał zarzut, za który grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na 3 miesiące, jako środek zapobiegawczy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze