We wtorek (6 sierpnia) kamiennogórscy policjanci wezwani zostali do jednego ze sklepów. Okazało się, że mężczyzna, wykorzystując nieobecność pracownika, otworzył szufladę i zabrał ponad 800 zł. Z łupem opuścił sklep.
Policjanci wytypowali podejrzewanego i rozpoczęli poszukiwania. Kilkadziesiąt minut później zauważyli poszukiwanego 27-latka. Gdy mężczyzna zobaczył mundurowych, rozpoczął ucieczkę. Pościg nie był długi. Mężczyzna został zatrzymany, a większość skradzionych pieniędzy odzyskana.
Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze