Reklama

Morsowanie WOŚP w Lubawce - wspieraj szczytny cel! Zapraszamy na skwer przed Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury, 28 stycznia o 18:00. Pomóż i pomorsuj, dołącz do akcji 32 Finału WOŚP! (149 znaków)

Sztab w Lubawce działający w ramach 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza na WOŚPowe Morsowanie. 

28 stycznia o godzinie 18:00 na skwerze przed Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubawce będzie można pomorsować. 

Zasady akcji są proste - chętne osoby wrzucają pieniądze do puszki, a później morsują. 

Organizatorzy zapewniają ciepłe miejsce do przebrania się, gorącą herbatę.

Zapraszajcie znajomych i bliskich - wspólnie pokonajmy własne ograniczenia WSPIERAJĄC szczytny cel!

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama