Sztab w Lubawce działający w ramach 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza na WOŚPowe Morsowanie.
28 stycznia o godzinie 18:00 na skwerze przed Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubawce będzie można pomorsować.
Zasady akcji są proste - chętne osoby wrzucają pieniądze do puszki, a później morsują.
Organizatorzy zapewniają ciepłe miejsce do przebrania się, gorącą herbatę.
Zapraszajcie znajomych i bliskich - wspólnie pokonajmy własne ograniczenia WSPIERAJĄC szczytny cel!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze