Michał Tabak, szef tegorocznego finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kamiennej Górze spotkał się z Markiem Dańczakiem - twórcą pierwszych sztabów w Centrum Kultury. Wieloletni prowadzący i organizator finałów opowiada o wieloletnie przygodzie z Największej Orkiestrze Świata.
Dla Kamiennej Góry w tym roku będzie to 30 jubileuszowy finał tego wydarzenia
Cały czas można przekazywać fanty dla sztabu w Kamiennej Górze.
Można je oddawać do Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze lub do urzędu miasta do pokojów 301 i 304 (drugie piętro).
więcej o WOŚP w tagu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze