Szkoła w Marciszowie pochwaliła się wynikami tygodniowej akcji zorganizowanej w celu wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Marciszowie zorganizowano m.in. kiermasz ciast, sprzedaż tostów. Na facebookowej stronie szkoły prowadzone były licytacje fantów.
Akcja zakończyła się dzisiaj. W szkole zebrano 32 791,10 zł.
fot. facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze