28. stycznia odbędzie się 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie sztab powstał w Chełmsku Śląskim. Podczas imprezy bdą występy i licytacje. Już dziś możesz zobaczyć część fantów przekazanych do chełmskiego sztabu.
Sztab czeka na kolejne fanty. Można je przynosić do 15 stycznia do szkoły w Chełmsku Śląskim.
Na razie wśród fantów są m.in.: książki, vouchery do atrakcji turystycznych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze