WOŚP - Sztab przy Domu Kultury w Lubawce ZNAMY KWOTĘ - 10.937,14!
Z przyjemnością informujemy, że podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sztab działający przy Domu Kultury w Lubawce zebrał 10.937,14 zł.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas wspomogli w tym przedsięwzięciu: sponsorom, darczyńcom, wolontariuszom i ich rodzinom.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze