Reklama

WOŚP ? Krzeszów

Po raz drugi do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłączył się Krzeszów. Impreza zorganizowana został w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym.

Aktualizacja: 18:25

Sztab w Krzeszowie zebrał 4348,14 zł i 1 euro

w tym:
- z licytacji - 1216,60
- z loterii fantowej - 149,00
- pracownicy Urzędu Gminy KG przekazali 300zł
- ze sprzedaży ciasta "Stowarzyszenie Optymistów Krzeszowskich" - 358,00
- pieniądze z puszek: 2324,54 zł i 1 euro
  - Julia John: 274,60,
  - Justyna Kwiatek: 228 zł 1 euro,
  - Zuzanna Łabuda: 450,42 zł,
  - Kinga Staśto: 374,90 zł
  - Natalia Struska: 574,19 zł,
  - Julia Kołodziejczak 422,43.

Oryginalna informacja
Finał WOŚP rozpoczął się od ostrych, rockowych brzmień miejscowego zespołu ?Unisono?. Kolejni wykonawcy prezentowali łagodniejsze dźwięki.

W przerwach między kolejnymi występami prowadzone są licytacje. Fanty można również kupować podczas całej imprezy za z góry ustalone kwoty.

Trwa kiermasz ciast, w wośpowej kawiarence można częstować się kawą i herbatą.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama