Po raz drugi do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłączył się Krzeszów. Impreza zorganizowana został w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym.
Aktualizacja: 18:25
Sztab w Krzeszowie zebrał 4348,14 zł i 1 euro
w tym:
- z licytacji - 1216,60
- z loterii fantowej - 149,00
- pracownicy Urzędu Gminy KG przekazali 300zł
- ze sprzedaży ciasta "Stowarzyszenie Optymistów Krzeszowskich" - 358,00
- pieniądze z puszek: 2324,54 zł i 1 euro
- Julia John: 274,60,
- Justyna Kwiatek: 228 zł 1 euro,
- Zuzanna Łabuda: 450,42 zł,
- Kinga Staśto: 374,90 zł
- Natalia Struska: 574,19 zł,
- Julia Kołodziejczak 422,43.
Oryginalna informacja
Finał WOŚP rozpoczął się od ostrych, rockowych brzmień miejscowego zespołu ?Unisono?. Kolejni wykonawcy prezentowali łagodniejsze dźwięki.
W przerwach między kolejnymi występami prowadzone są licytacje. Fanty można również kupować podczas całej imprezy za z góry ustalone kwoty.
Trwa kiermasz ciast, w wośpowej kawiarence można częstować się kawą i herbatą.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze