Reklama

WOŚP gra w Pisarzowicach

Od godziny 15 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra również w Pisarzowicach.

Aktualizacja 20:21

Podczas pisarzowickiego finału zebrano 7724,54 zł.

500 zł licytujący zapłacił za wykonanie szkicu swojego domu przez sołtys Ogorzelca. Koszulka WOŚP "poszła" za 300 zł. 200 zł kosztował fartuszek.

Aktualizacja 16:42
Malowanie pomieszczenia o powierzchni maksymalnie 20 m2 wylicytowane zostało za 400 zł.
Na kiełbasę z grilla zapraszają strażacy. Swoje stanowisko ustawili przed Domem Kultury 

Oryginalna informacja
W tej wsi WOŚP odbywa się po raz piąty. W tym roku wystąpią wykonawcy z gminy i miasta Kamienna Góra. Wśród fantów przeznaczonych do licytacji znalazł się m.in. bon na malowanie pomieszczenia, talon na szkic domu, obrazy Edwarda Krzyśko.

Reklama

Finałową zabawę rozpoczął pokaz tańca. Zabawa potrwa prawdopodobni do godziny 19.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama