Reklama

WOŚP gra w Lubawce

Rozpoczął się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubawce (godz. 12:45).

Aktualizacja 15.01.2017. 7:55

Lubawski sztab zebrał 23 524,07 zł.

Aktualizacja 20:21
26. finał WOŚP w Lubawce już się zakończył. 

Ostatnim występem był koncert Orkiestry Dętej na rynku oraz Światełko do Nieba. W tym roku na rynku odpalono czerwone race. Osoby je trzymające ustawiły się w kszatłcie serca.

Oryginalna informacja
Jako pierwsi zaprezentowali się słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Do 19:30 zaplanowano występy lokalnych wykonawców oraz licytacje. Wśród fantów są m.in. plastrony polskich biathlonistek z zawodów Pucharu Świata, meble dziecięce, obrazy, gitara.

Reklama

O 19:30 finał przeniesie się na rynek w Lubawce. W planie jest m.in. ekologiczne Światełko do Nieba.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama