Aktualizacja 24.01.2026.
Podczas szkolnego finału zebrano ponad 20 tys. zł.
Oryginalna informacja
Tradycyjnie w piątkowy wieczór poprzedzający 34. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP gra ww Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.
Tegoroczny szkolny finał WOŚP odbywa się w sali gimnastycznej. Przed WOŚP-ową dekoracją trwają występy uczniów. Odbywają się również licytacje.
Zebraną kwotę poznamy w niedzielę podczas przekazania do kamiennogórskiego sztabu WOŚP.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze