Dzisiaj (sobota, 7 czerwca) w Warszawie odbył się Puchar Polski kobiet i mężczyzn, juniorek i juniorów do lat 18, 20 i 23 oraz weteranów i weteranek w wyciskaniu leżąc. W zawodach wystartowała reprezentacja KS Relax Kamienna Góra.
Aleksandra Sobczyk zdobyła dwa złote i srebrny medal poprawiając swój rekord Polski juniorów do lat 18 i 20 wynikiem 60.5kg.
Angelika Gryncewicz wywalczyła brąz do lat 20.
Sylwia Rebiasz wraca z brązem w wadze do 57kg i złotem w weterankach.
Sebastian Sobczyk ustanowił rekord życiowy 140 kg i zajął czwarte miejsce w juniorach do lat 20.
Piotr Beresińki zdobył złoty medal w wadze do 83 kg wynikiem 225kg. Próbę wyciśniecia 235 kg sędziowie spalili 2:1.
Paweł Rembiasz zajął 6 miejsce w wadze do 93 kg wynikiem 180 kg. Próbę na 200kg spalił 2:1.
Brąz zdobył Mateusz Oleksyk w grupie juniorów do lat 23 z rekordem życiowym 152.5kg
Źródło: KS Relax
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze