Reklama

Worek medali

Dzisiaj (sobota, 7 czerwca) w Warszawie odbył się Puchar Polski kobiet i mężczyzn, juniorek i juniorów do lat 18, 20 i 23 oraz weteranów i weteranek w wyciskaniu leżąc. W zawodach wystartowała reprezentacja KS Relax Kamienna Góra.



Aleksandra Sobczyk zdobyła dwa złote i srebrny medal poprawiając swój rekord Polski juniorów do lat 18 i 20 wynikiem 60.5kg.

Angelika Gryncewicz wywalczyła brąz do lat 20.

Sylwia Rebiasz wraca z brązem w wadze do 57kg i złotem w weterankach.

Sebastian Sobczyk ustanowił rekord życiowy 140 kg i zajął czwarte miejsce w juniorach do lat 20.

Piotr Beresińki zdobył złoty medal w wadze do 83 kg wynikiem 225kg. Próbę wyciśniecia 235 kg sędziowie spalili 2:1.

Paweł Rembiasz zajął 6 miejsce w wadze do 93 kg wynikiem 180 kg. Próbę na 200kg spalił 2:1.

Brąz zdobył Mateusz Oleksyk w grupie juniorów do lat 23 z rekordem życiowym 152.5kg

Źródło: KS Relax

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama