Od dzisiaj (wtorek, 17 marca) żołnierze Wojska Polskiego wspierać będą funkcjonariuszy pilnujących zamkniętych przejść granicznych.
Do Lubawki przyjechało 12 żołnierzy 10 brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa. Przy granicznym parkingu w Lubawce rozbijają namiot. Mają wspierać kontrola na przejściach granicznych na terenie gminy, nie tylko w Lubawce.
{jcomments on}

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze