Reklama

Finał wojewódzki turnieju Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt do lat 15 w Lubawce

W  Lubawce został rozegrany finał wojewódzki ogólnopolskiego turnieju Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt do lat 15. W turnieju zagrały cztery drużyny: Żeńska Akademia Piłkarska Polonia Świdnica, LZS Dwójka Milicz oraz reprezentujące powiat kamiennogórski MKS Chełmsko Śląskie i LKS Dragon Miszkowice. 
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu sześciu meczy na dwóch boiskach tytuły mistrzowskie i złote medale zdobyły młode piłkarki ze Świdnicy, które wygrały wysoko wszystkie swoje mecze. O drugim miejscu zadecydowały rzuty karne pomiędzy piłkarkami z Milicza i Chełmska. Drużyna MKS wygrała 4:3  i zdobyła srebrne medale i tytuły wicemistrzyń LZS. Brązowe medale zdobyły zawodniczki z Milicza, a najmłodsza drużyna Dragona zajęła czwarte miejsce. 
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Mecze prowadzili oddelegowani sędziowie Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej: Arkadiusz Janik i Marcin Góra. 
Drużyna ŻAP ze Świdnicy będzie reprezentowała województwo dolnośląskie na mistrzostwach Polski LZS w Zamościu.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: LZS-ZB
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama