W Zieleńcu rozgrywane były finały dolnośląskie snowboardu i narciarstwa alpejskiego w rywalizacjach prowadzonych przez Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk".
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt Maja Niezgoda (ZS Pisarzowice) zajęła 9 miejsce. Szkoła sklasyfikowana została na 11 miejsce. W tej samej kategorii wiekowej, w rywalizacji chłopców Jonasz Kołodziej był 11, Ignacy Cierpikowski 13, Jan Guzel 17. Cała trójka to uczniowie szkoły w Pisarzowicach. Drużynowo szkoła zajęła 4 miejsce.
W Igrzyskach Dzieci wśród dziewcząt Iga Piegutkowska zajęła 29 miejsce, Agata Kalnik 30 (obie ze szkoły w Pisarzowicach). Drużynowo szkoła zajęła 11 miejsce. W rywalizacji chłopców Dominik Knap (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze) był 21, Ryszard Jaśnikowski (SP Pisarzowice) 22, Leon Kwiatkowski (SP 2) 23, Hubert Jacel (SP 2) 32, Maksym Homoncik (SP 2) 34. Drużynowo chłopcy z SP2 zajęli 11 miejsce, ich koledzy z Pisarzowic sklasyfikowani zostali na 25 miejscu.
W Licealiadzie chłopców Miłosz Regewicz (LO Kamienna Góra) zają 3 miejsce, Bartosz Smyda (LO) był 10, Oliwier Cincio 24. Drużynowo kamiennogórski ogólniak zajął czwarte miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze