Reklama

Wojewódzkie mistrzostwa w narciarstwie alpejskim

W Zieleńcu rozgrywane były finały dolnośląskie snowboardu i narciarstwa alpejskiego w rywalizacjach prowadzonych przez Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk".

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt Maja Niezgoda (ZS Pisarzowice) zajęła 9 miejsce. Szkoła sklasyfikowana została na 11 miejsce. W tej samej kategorii wiekowej, w rywalizacji chłopców Jonasz Kołodziej był 11, Ignacy Cierpikowski 13, Jan Guzel 17. Cała trójka to uczniowie szkoły w Pisarzowicach. Drużynowo szkoła zajęła 4 miejsce.

W Igrzyskach Dzieci wśród dziewcząt Iga Piegutkowska zajęła 29 miejsce, Agata Kalnik 30 (obie ze szkoły w Pisarzowicach). Drużynowo szkoła zajęła 11 miejsce. W rywalizacji chłopców Dominik Knap (Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze) był 21, Ryszard Jaśnikowski (SP Pisarzowice) 22, Leon Kwiatkowski (SP 2) 23, Hubert Jacel (SP 2) 32, Maksym Homoncik (SP 2) 34. Drużynowo chłopcy z SP2 zajęli 11 miejsce, ich koledzy z Pisarzowic sklasyfikowani zostali na 25 miejscu.

Reklama

W Licealiadzie chłopców Miłosz Regewicz (LO Kamienna Góra) zają 3 miejsce, Bartosz Smyda (LO) był 10, Oliwier Cincio 24. Drużynowo kamiennogórski ogólniak zajął czwarte miejsce.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" / fot. użyczone
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama