W Świdnicy rozegrany został finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. W turniej uczestniczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry.
Kamiennogórzanki pechowo w pierwszym meczu trafiły na późniejsze mistrzynie województwa SP 50 Wrocław. Przegrały 0:2 i został im tylko mecz o trzecie miejsce. W tym spotkaniu pokonały 2:0 reprezentację Szkoły Podstawowej nr 7 z Głogowa.
Mistrzyniami województwa zostały uczennice Szkoły Podstawowej nr 50 z Wrocławia, drugie miejsce zajęła reprezentacja SP 8 ze Świdnicy, trzecie były kamiennogórzanki.
Skład SP 1 Kamienna Góra: Inez Chmielewska, Lema Magda, Sawicka Zosia, Tosia Olszak, Michalina Czyż, Yasmin Atta, Daria Bijak, Julia Grabczyk, Oliwia Hładoń, Hanna Kunda, Nadia Mikołajczak, Sonia Misan, Aleksandra Talarczyk, Kayla Dahas, Gabrysia Gnyś. Opiekun: Łukasz Przysło.
Tytuł najlepszej zawodniczki kamiennogórskiej drużyny wywalczyła Inez Chmielewska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze