Reklama

Wojcieszowskie Święto Niepodległości na sportowo

W Wojcieszowie Święto Niepodległości obchodzono na sportowo. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

W ramach imprezy odbyły się zawody rowerowe (25 km), bieg (10 km) oraz zawody Nordic Walking (10 km).

W zawodach Nordic Walking 30 miejsce zajął Krystian Ozór (Kamienna Góra), 5 w swojej kategorii wiekowej
Monika Ozór (Kamienna Góra) była 31 w open, 19 wśród kobiet, 15 w kategorii wiekowej
Patrycja Groń (Kamienna Góra) 36 w open, 22 wśród kobiet, 18 w kategorii.

W rywalizacji biegaczy Andrzej Cukier (Kamienna Góra) zajął 2 miejsce w open i w kategorii wiekowej.
Karol Groń (Kamienna Góra) był trzeci w open i w swojej kategorii
Magdalena Malec (Kamienna Góra) zajęła 5 miejsce w open, 1 wśród kobiet, 1 w kategorii wiekowej
Justyna Napierko (Kamienna Góra) 7 w open, 2 wśród kobiet, 2 w kategorii
Katarzyna Mitro (Kamienna Góra) 13 w open, 5 wśród kobiet, 5 w kategorii
Andrzej Kubielewicz (Kamienna Góra) 25 w open, 3 w kategorii

Reklama

W rywalizacji MTB Konrad Adamek (Kamienna Góra) był 5 w open, 4 w kategorii wiekowej
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Ultimasport Aktualizacja: 11/11/2024 17:35
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama