W Wojcieszowie Święto Niepodległości obchodzono na sportowo. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.
W ramach imprezy odbyły się zawody rowerowe (25 km), bieg (10 km) oraz zawody Nordic Walking (10 km).
W zawodach Nordic Walking 30 miejsce zajął Krystian Ozór (Kamienna Góra), 5 w swojej kategorii wiekowej
Monika Ozór (Kamienna Góra) była 31 w open, 19 wśród kobiet, 15 w kategorii wiekowej
Patrycja Groń (Kamienna Góra) 36 w open, 22 wśród kobiet, 18 w kategorii.
W rywalizacji biegaczy Andrzej Cukier (Kamienna Góra) zajął 2 miejsce w open i w kategorii wiekowej.
Karol Groń (Kamienna Góra) był trzeci w open i w swojej kategorii
Magdalena Malec (Kamienna Góra) zajęła 5 miejsce w open, 1 wśród kobiet, 1 w kategorii wiekowej
Justyna Napierko (Kamienna Góra) 7 w open, 2 wśród kobiet, 2 w kategorii
Katarzyna Mitro (Kamienna Góra) 13 w open, 5 wśród kobiet, 5 w kategorii
Andrzej Kubielewicz (Kamienna Góra) 25 w open, 3 w kategorii
W rywalizacji MTB Konrad Adamek (Kamienna Góra) był 5 w open, 4 w kategorii wiekowej
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze