Dzisiaj (wtorek, 1 lutego) od godziny 9:00 do popołudnia z powodu awarii sieci będą występować przerwy w dostawie wody przy ul. Anielewicz, Dworcowej, Kamiennogórskiej, Dolnej, Sienkiewicza, Drzymały, Zielonej, Morskiej, Pocztowej, Gazowej w Lubawce.
Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.
Za utrudnienia przepraszamy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze