W związku z awarią w dniu dzisiejszym (czwartek, 5 września) w godzinach 11-15 mogą występować przerwy w dostawie wody w Lubawce przy ul. Wojska Polskiego (numery parzyste od ul. Szerokiej do ul. Szymrychowskiej), ul. Podgórze i ul. Sudeckiej (dawna Świerczewskiego) w Lubawce.
Po usunięciu awarii może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.
Za utrudnienia przepraszamy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze