Reklama

Włókniarz z Olimpią

W ramach przygotowań do zbliżającego się sezonu piłki nożnej dzisiaj (sobota, 20 czerwca) Włókniarz Chełmsko Śląskie rozegrał sparing z Olimpią Kamienna Góra.

 

Gospodarze wracają do klasy A, Olimpia pozostanie w klasie okręgowej. Wynik sparingu potwierdza tę różnicę.

Włókniarz Chełmsko Śląskie : Olimpia Kamienna Góra - 0:5 (0:2)

W pierwszej połowie gospodarze byli równym przeciwnikiem, stopniowo jednak różnicy rosłą. Jedną z bramek Olimpia zdobyła po rzucie karnym podyktowanym za faul.

Do Włókniarza dołączył S. Adamczyk, do tej pory grający w Opawie oraz Janusz Sakalski i Marek Filipek (Okrzeszyn).

Olimpia na razie na ma wzmocnień. Z drużyny odchodzi Kuba Zasada, który grać ma w Lipienicy.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama