Straty w wysokości 1500 zł i ukradzione kilkaset złotych to efekt kradzieży z włamaniem do szaletu miejskiego w Kamiennej Górze.
Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek zatrzymany został 32-letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego. Mężczyzna był dobrze znany policjantom. Postawiono mu zarzut kradzieży z włamaniem. Zatrzymany przyznał się do tego czynu.
W wyniku włamania zniszczone zostało mienie o wartości 1500 zł. Sprawca skradł kilkaset złotych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze