Za kradzież kilku tysięcy złotych odpowiadać będzie 39-latek zatrzymany przez kamiennogórską policję.
Pieniądze zginęły z lokalu gier hazardowych w Kamiennej Górze. Z ustaleń policji wynika, że w nocy jeden z pracowników zamknął lokal, włamał się do automatu i ukradł pieniądze. Policjanci zatrzymali podejrzanego. Mężczyzna stanie przed sądem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze