Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj (czwartek, 16 maja) rano na przejeździe kolejowym przy ulicy Jeleniogórskiej/Asnyk w Kamiennej Górze.
Podczas nadawanego czerwonego sygnału na przejeździe. 50-letni kierowca wjechał na przejazd. Tym samym uderzył w czeski szynobus.
Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca był zakleszczony w pojeździe. Pomogli mi strażacy.
Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze