Dzisiaj (wtorek, 13 sierpnia) o godzinie 15 kończą się zapisy zawodników chcących wziąć udział w XVI Kolarskim Wjeździe "Kowary-Okraj".
Kolarze wyruszą na trasę w czwartek (15 sierpnia). Wyścig rozegrany zostanie na dwóch trasach- MTB i szosowej. Zawodnicy przejadą z Kowar na przełęcz Okraj. Trasa szosowa wytyczona została m.in. drogą wojewódzką przez Przełęcz Kowarską. Podczas wyścigu nie będzie wstrzymywany ruch samochodów.
Pierwszy zawodnik wyruszy na trasę o godzinie 11.00. Ostatni powinien dotrzeć na Przełęcz Okraj o 14.30.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin (plik pdf).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze