W różny sposób uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze powitali dzisiaj (czwartek, 21 marca) wiosnę.
Część uczniów wybrała się do Krzeszowa. Zwiedzili bazylikę i obejrzeli film w Kinie za Rogiem. Inna klasa pojechała do Wałbrzycha. W kinie młodzież obejrzała film "Kurier". Wracając uczniowie ZSZiO zatrzymali się w schronisku dla zwierząt w Boguszowie-Gorcach i zajęli się psami.
Do Wrocławia wybrali się przyszli technicy informatycy. Maturzyści uczestniczyli w pielgrzymce Diecezji Legnickiej na Jasną Górę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze