Wczoraj (piątek, 20 marca) uczniowie Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach wspólnie świętowali Pierwszy Dzień Wiosny.
Wiosna przywitała młodzież piękną, słoneczną pogodą. Klasy I-III i przedszkolaki uczciły ten radosny dzień poprzez wspólną zabawę, do której zaprosiła wszystkich pedagog Anna Ulatowska. Uczniowie w wiosennych kreacjach prezentowali swoje talenty oraz brali udział w konkursach. Etiudę teatralną w maskach wykonały uczennice klasy II.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze