Reklama

?Wiosenne? wędkowanie

Dzisiaj (niedziela, 23 kwietnia) na zalewie w Kamiennej Górze odbyły się zawody spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra "Miasto" w kategorii kadetów, juniorów i seniorów.

Pomimo niesprzyjającej pogody, momentami padał śnieg i wiał zimny wiatr, w rywalizacji uczestniczyły spora grupa wędkarzy.

W kategorii senior wygrał Piotr Kowalczyk, drugie miejsce zajął Kacper Marczak, trzecie Arkadiusz Rusiecki. Kolejne miejsca wywalczyli: Janusz Kita, Grzegorz Michałczak, Marcin Napierko.

W grupie kadetów wygrał Dominik Gil, drugi był Kacper Wypych, trzeci Filip Chronowski.

Wśród juniorów tryumfował Jakub Marczak, drugie miejsce zajął Sylwester Bukowski, trzecie Kacper Kwaśniewski, czwarte Jakub Bieniek.

Reklama

Największą rybę złowił Kacper Marczak.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama