Urząd Miasta w Kamiennej Górze pragnie uprzejmie poinformować, że w budynku Ratusza znajduje się winda z której może korzystać każdy petent.

Wejście do windy dla osób z niepełnosprawnością ruchową znajduje się od Alei Wojska Polskiego pomiędzy budynkiem Ratusza a budynkiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (wewnętrzny dziedziniec Ratusza).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze