Chcieliśmy dzisiaj przekazać dobrą informację wszystkim, którzy chcieliby dostać się na wyższe piętra budynku przy ul. Kościuszki 6 w Kamiennej Górze. Po wielu miesiącach, a może nawet latach nieużytkowania windy w tym budynku, w szybie drzwi prowadzących do niej pojawił się wielki napis "WINDA CZYNNA".
Niestety, z windy nadal nie można korzystać. Najwyraźniej tym razem zepsuły się lub przymarzły drzwi. Nie można ich otworzyć.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze