Reklama

Wilcze Warsztaty

Fundacja Polska Górom organizuje w Krzeszowie Wilcze Warsztaty. Spotkanie zaplanowane jest na 5 lutego.

Fundacja organizuje warsztaty wraz z teriologiem i Nadleśnictwem Kamienna Góra. Spotkanie rozpocznie się przy szkółce leśnej nadleśnictwa (Krzeszów, ul. Betlejemska 17) o godzinie 9:00. Rozpocznie się od rozmowy o dużych drapieżnikach, następnie grupa wyjdzie do lasu.

Na wydarzenie obowiązują zapisy przez stronę - https://polskagorom.pl/wydarzenie/wilcze-warsztaty-podstawowy-kurs-terenowy-2/

Zastanawialiście się na jakiej zasadzie rozpoznaje się ślady i tropy dużych drapieżników?
Jak nazywa się osoba, która prowadzi badania ssaków?
Dlaczego w przypadkach wilków mówimy o grupach rodzinnych?
Czy wilki wyją do księżyca?
Jak się zachować w trakcie spotkania z dużym drapieżnikiem?
Jak wygląda monitoring drapieżników?
Celem warsztatów jest propagowanie dobrych praktyk względem sudeckiej fauny i flory ze szczególnym uwzględnieniem dużych drapieżników.
Warsztaty mają na celu przybliżenie struktury socjalnej wilczej grupy a nie poszukiwanie wilków (!).

Reklama

Obowiązkowo zabieramy ze sobą:
- maseczki (na wykład)
- ciepłą (!) odzież i obuwie dostosowane do wędrówek w terenie górskim
- ciepła herbatę i prowiant
- ew. raczki
- latarkę
- miarkę

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama