Ulicami Kamiennej Góry przeszedł Marsz z okazji Święta Niepodległości.
Tradycyjnie w marszu wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i średnich. W tłumie mieszkańców znaleźli się też przedszkolaki. Kolumnę prowadzili policjanci na motocyklach. Za nimi szła wojskowa orkiestra.
Uroczystość zakończono przy kościele pw. Matki Bożej Różańcowej. Delegacje samorządowców, przedstawicieli służb mundurowych złożyli wieńce przy obelisku upamiętniającego ofiary nazistowskich obozów pracy w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze