Reklama

Więcej zieleni

Miasto Kamienna Góra rozpoczęło realizację projektu Zielona Kamienna Góra, jest to inicjatywa, która zwyciężył w głosowaniu nad Budżetem Obywatelskim 2022.


- Rozpoczynamy nasadzenia drzew, krzewów oraz kwiatów wieloletnich na rynku, oraz na ulicach: Żeromskiego i Karola Miarki – mówi burmistrz Janusz Chodasewicz.
Dziś na placu Wolności w miejscach przeznaczonych do nasadzeń drzew usunięto kostkę brukową i przygotowano wykopy. Wkrótce pojawi się tam 18 kilkuletnich lip. W pozostałych lokalizacjach zostaną zasadzone klony i brzoza. W sumie w centrum miasta przybędzie 27 nowych drzew. Projekt przewiduje także nasadzenia krzewów i bylin.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama