Reklama

45-latek zeskakuje z roweru widząc radiowóz

Podczas porannego patrolu kamiennogórscy policjanci zauważyli rowerzystę zeskakującego ze swojego pojazdu. Postanowili wyjaśnić przyczynę takiego zachowania.

Do zdarzenia doszło w Czadrowie. Okazało się, że 45-latek zeskoczy z roweru widząc zbliżający się radiowóz. Powodem takiego zachowania był stan rowerzysty. Podczas badania wydmuchał 2,3 promila alkoholu.
Rowerzysta ukarany został mandatem w wysokości 2500 zł.
- Alkohol i jazda jakimkolwiek środkiem transportu jest niebezpieczna! Nie stwarzaj zagrożenia na drodze! - przypomina starsza sierżant Katarzyna Trzepak-Balicka.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama