Podczas porannego patrolu kamiennogórscy policjanci zauważyli rowerzystę zeskakującego ze swojego pojazdu. Postanowili wyjaśnić przyczynę takiego zachowania.
Do zdarzenia doszło w Czadrowie. Okazało się, że 45-latek zeskoczy z roweru widząc zbliżający się radiowóz. Powodem takiego zachowania był stan rowerzysty. Podczas badania wydmuchał 2,3 promila alkoholu.
Rowerzysta ukarany został mandatem w wysokości 2500 zł.
- Alkohol i jazda jakimkolwiek środkiem transportu jest niebezpieczna! Nie stwarzaj zagrożenia na drodze! - przypomina starsza sierżant Katarzyna Trzepak-Balicka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze