20 maja 2020 roku odbyła się w wideokonferencja sygnatariuszy Porozumienia Sudety 2030 z Wicemarszałkiem Województwa Dolnośląskiego Grzegorzem Macko.
W imieniu Burmistrza Miasta Lubawka Gminę Lubawka reprezentował Sekretarz Urzędu - Arkadiusz Dybiec.
Tematem głównym wideokonferencji było zwrócenie uwagi na istniejące dysproporcje rozwojowe pomiędzy obszarem inicjatywy porozumienia Sudety 2030, w skład którego wchodzi powiat kamiennogórski, a pozostałą częścią Województwa Dolnośląskiego.
Oczekiwanym efektem prac jest inne traktowanie tego obszaru pomocy ze środków EU, budżetu Państwa oraz Samorządu Województwa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze