Reklama

Wideokonferencja sygnatariuszy Porozumienia Sudety 2030 w dniu 20 maja 2020 r.

20 maja 2020 roku odbyła się w wideokonferencja sygnatariuszy Porozumienia Sudety 2030 z Wicemarszałkiem Województwa Dolnośląskiego Grzegorzem Macko.

 

W imieniu Burmistrza Miasta Lubawka Gminę Lubawka reprezentował Sekretarz Urzędu - Arkadiusz Dybiec.

Tematem głównym wideokonferencji było zwrócenie uwagi na istniejące dysproporcje rozwojowe pomiędzy obszarem inicjatywy porozumienia Sudety 2030, w skład którego wchodzi powiat kamiennogórski, a pozostałą częścią Województwa Dolnośląskiego.

Oczekiwanym efektem prac jest inne traktowanie tego obszaru pomocy ze środków EU, budżetu Państwa oraz Samorządu Województwa.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama