Reklama

Wicemistrzowie strefy

Dzisiaj (piątek 17 kwietnia) reprezentanci Gimnazjum w Pisarzowicach, walczyli w finale strefy jeleniogórskiej w piłce ręcznej. Zawody odbyły się w Bolesławcu.



W pierwszym meczu podopieczni Bartłomieja Łukasika nie dali szans reprezentacji Gimnazjum nr 3 z Lubania. Mecz od początku ułożył się po myśli chłopców z Pisarzowic, którzy do końca kontrolując wynik zwyciężyli 16:8.

W meczu o pierwsze miejsce drużyna z Pisarzowic musiała zmierzyć się z drużyną gospodarzy czyli Gimnazjum nr 1 Bolesławiec. Mecz był bardzo zacięty od samego początku jednakże pomimo ambitnej postawy Pisarzowice ostatecznie przegrały 24:17.

Mistrzami strefy jeleniogórskiej zostali reprezentanci Gimnazjum z Bolesławca natomiast reprezentanci Gimnazjum z Pisarzowic wywalczyli srebrne medale i historyczne wicemistrzostwo w piłce ręcznej.

Wyniki spotkań:
Gim. Pisarzowice ? Gim. Nr 3 Lubań 16:8
Gim. Nr 1 Bolesławiec ? Gim. Nr 3 Lubań 17:13
Gim. Nr1 Bolesławiec ? Gim. Pisarzowice 24:17

Skład Pisarzowic: Konrad Zarzycki, Marcel Sporek, Patri Stelmach, Paweł Maciuszek, Tymoteusz Bortnowski, Krzysztof Olejarz, Oskar Zieliński, Dawid Skrobański, Konrad Zygmunt, Miłosz Morawski, Mikołaj Kluska, opiekun: Bartłomiej Łukasik

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama