Plac przed krzeszowską bazyliką wypełniły dzisiaj (niedziela, 10 maja) motocykle.
Około stu motocyklistów przyjechało do Krzeszowa w ramach II Zjazdu Motocyklowego Dolnego Śląska. Przed bazyliką ustawione zostały motocykle różnych marek i w różnym wieku. Pierwsi uczestnicy przyjechali już po godzinie 10. Po mszy świętej odprawionej w intencji uczestników zjazdu chętni mogli zwiedzić opactwo.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze