Jak informuje Dolnośląski Urząd Wojewódzki, dzięki 6,5 mln zł z Ministerstwa Zdrowia, na Dolny Śląsk trafi 16 nowych karetek dla placówek służby zdrowia.
Dotacja do każdej z karetek wyniesie ok. 400 tys. zł. Jeden z nowych ambulansów trafi do stacji pogotowia w Kamiennej Górze. Termin przekazania pojazdów nie został podany.
fot. duw.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze