Ekipa z Centrum Kultury w Kamiennej Górze odwiedziła dzisiaj (czwartek, 25 lipca) podwórko przy ul. Lipowej.
Tradycyjnie o godzinie 17 rozpoczęły się zabawy z cyklu Wesołe podwórka. To jedna z wakacyjnych propozycji przygotowanych dla mieszkańców miasta.
Podobnie jak podczas poprzednich spotkań dzieci zabrane zostały w kolejową podróż do Niemiec i Czech, po drodze poznając kulturę i zwyczaje sąsiadów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze