Reklama

Weekendowa "atrakcja turystyczna" w Bukówce?

Jak informują mieszkańcy Bukówki, w ich wsi pojawiła się nowa "atrakcja turystyczna". Mają jednak nadzieję, że w poniedziałek już jej nie będzie.

Jak informują mieszkańcy, w piątek rano rozpoczęło się przygotowywanie gminnej drogi do łatania dziur. Rozpoczęło się wycinanie prostokątów w miejscach nieregularnych dziur w drodze prowadzącej przez wieś. Mieszkańcy liczyli, że po południu dziury zostaną zalane asfaltem i nawierzchnia będzie w lepszym stanie. Niestety, przeliczyli się. Głębokie dziury pozostały do dzisiaj. Zapewne zapadną głęboko w pamięć turystom, którzy w gorący weekend przyjechali do wsi i na pobliski zbiornik. 

Reklama

Może będzie to nowa atrakcja turystyczna Bukówki? Tor dla pojazdów terenowych?

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama