Jak informują mieszkańcy Bukówki, w ich wsi pojawiła się nowa "atrakcja turystyczna". Mają jednak nadzieję, że w poniedziałek już jej nie będzie.
Jak informują mieszkańcy, w piątek rano rozpoczęło się przygotowywanie gminnej drogi do łatania dziur. Rozpoczęło się wycinanie prostokątów w miejscach nieregularnych dziur w drodze prowadzącej przez wieś. Mieszkańcy liczyli, że po południu dziury zostaną zalane asfaltem i nawierzchnia będzie w lepszym stanie. Niestety, przeliczyli się. Głębokie dziury pozostały do dzisiaj. Zapewne zapadną głęboko w pamięć turystom, którzy w gorący weekend przyjechali do wsi i na pobliski zbiornik.
Może będzie to nowa atrakcja turystyczna Bukówki? Tor dla pojazdów terenowych?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze