Od piątku mieszkańcy Sędzisławia pozbawieni są bieżącej wody, to efekt awarii sieci należącej do wałbrzyskich wodociągów.
Aktualizacja 15:45
Awaria jest już usunięta, ale kilka godzin potrwa jeszcze odpowietrzanie i oczyszczanie sieci.
Oryginalna informacja
Wieś zaopatrywana jest wodę z beczkowozów WPWiK oraz wozu strażackiego.
Wałbrzyskie wodociągi planują usunięcie awarii dzisiaj wieczorem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze