Podczas weekendu jedna z ławek zamontowanych na skwerze między ulicami Kościuszki i Słoneczną w Kamiennej Górze kilka razy została przestawiona. Początkowo była przymocowana na skwerze.

W sobotę grupa osób, prawdopodobnie przy pomocy samochodu, wyrwała ławkę ze skweru i przeniosła na chodnik przy parkingu. Dzisiaj (niedziela, 22 października) ławka ponownie stoi na skwerze, w innym miejscu, blokując przejście jedną z alejek.

Skwer jest nieoświetlony. W nocy jest tam niebiezpiecznie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze