Dzisiaj (sobota, 5 czerwca) w Parku Watra w Lubawce odbył się Piknik wędkarski. Organizatorem było lubawskie koło PZW.
Piknik zorganizowany został z okazji Dni Dziecka. Organizatorzy skupili się na zabawie, nie było rywalizacji. Każdy z uczestnik otrzymał nagrodę.
W parku rozstawione zostały stanowiska wykorzystywane podczas zawodów, młodzi uczestnicy sprawdzali m.in celność rzutu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze