Reklama

Wędkarskie podsumowanie kadencji

W niedzielę (5 lutego) w kamiennogórskim ratuszu odbyło się sprawozdawczo-wyborcze zgromadzenie członków Koła PZW Kamienna Góra „Miasto”. Oceniona został działalność dotychczasowych włądz koła i wybrane nowe.

W posiedzeniu uczestniczyło 41 członków koła. Nikt nie wniósł uwag do przedstawionych sprawozdań. Zarząd koła otrzymał absolutorium. Zgromadzeni wybrali nowe władze. Prezesem pozostał Arkadiusz Rusiecki. Zarząd koła powiększony został z 11 do 13 osób (wliczając prezesa). Wybrani zostali do niego: Szymon Ciach, Artur Dzimidowicz, Jakub Kadłucki, Piotr Kowalczyk, Marcin Kozubski, Grzegorz Michałczak, Ryszard Migdalski, Marcin Napierko, Anna Szewczyk, Tomasz Szewczyk, Tadeusz Walczak, Donata Zych.

Podczas zgromadzenia zostały także rozdane nagrody w konkursie „Rekordowe Ryby 2016 r.”. Zostały także wręczone podziękowania firmom, instytucjom i osobom prywatnym za okazaną pomoc w 2016 r.

Reklama

Wzruszającym momentem zgromadzenia było złożenie podziękowań wieloletniemu członkowi koła, osobie która czynnie uczestniczyła w życiu koła, wice prezesowi koła. Józef Michałczak, z powodów zdrowotnych zrezygnował z tej funkcji.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama