Młodych wędkarzy z Lubawskiej szkółki Okonek odwiedził dzisiaj (piątek, 6 grudnia) Mikołaj.
Mikołaj przyszedł podczas treningu odbywającego się w szkole w Lubawce. Młodym wędkarzom wręczył prezenty i zaprosił na poczęstunek.
Podczas spotkania z Mikołajem wręczone zostały również podziękowania i nagrody za udział członków koła w olimpiadach i zawodach w kończącym się roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze