Reklama

Wędkarska miniolimpiada

5 lutego w Lubawce na hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbyła się II Halowa Miniolimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich zorganizowana przez Okręgową Komisja Młodzieżową i Koło PZW Lubawka przy wsparciu PGEGiEK oraz Banku Spółdzielczego w Kamiennej Górze.


Na starcie spotkały się ekipy z Pieńska, Zgorzelca, Lwówka śląskiego, Piechowic i Lubawki. Po podsumowaniu zmagań nastąpiła dekoracja zwycięzców. W kategorii U12 wygrał Mateusz Mateuszów (Piechowice). W grupie U14 pierwsze miejsce zajął Gracjan Wlazło (Pieńsk), drugie Alex Piecyk (Lwówek Śląski) trzecie Adrian Szachniewicz (Lubawka). W kategorii U16 pierwszy był Jakub Orłowski (Lubawka), drugi Bartosz Frasunkiewicz (Zgorzelec) trzeci Filip Siedlecki (Lwówek Śląski).

fot. Jan Szymiczek

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama