5 lutego w Lubawce na hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbyła się II Halowa Miniolimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich zorganizowana przez Okręgową Komisja Młodzieżową i Koło PZW Lubawka przy wsparciu PGEGiEK oraz Banku Spółdzielczego w Kamiennej Górze.
Na starcie spotkały się ekipy z Pieńska, Zgorzelca, Lwówka śląskiego, Piechowic i Lubawki. Po podsumowaniu zmagań nastąpiła dekoracja zwycięzców. W kategorii U12 wygrał Mateusz Mateuszów (Piechowice). W grupie U14 pierwsze miejsce zajął Gracjan Wlazło (Pieńsk), drugie Alex Piecyk (Lwówek Śląski) trzecie Adrian Szachniewicz (Lubawka). W kategorii U16 pierwszy był Jakub Orłowski (Lubawka), drugi Bartosz Frasunkiewicz (Zgorzelec) trzeci Filip Siedlecki (Lwówek Śląski).
fot. Jan Szymiczek
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze