Nad kamiennogórskim zalewem grillują się już wyborcze kiełbasy burmistrza Kamiennej Góry. Trwa impreza "Czas na grilla", czyli otwarcie sezonu grillowego.
Z początkiem sezonu grillowego kojarzy się początek maja i długi weekend. W tym roku, w Kamiennej Górze sezon rozpoczął się miesiąc wcześniej. Kilka godzin przed ciszą wyborczą.
Nad zalewem wystąpił Krzysztof Saxo Kurnyta. Rozstawiony został grill, przy nim stanęła kolejka. Na trawniku ustawiono dmuchane zabawki dla dzieci, przy których stanęły kolejki chętnych do zabawy.
Zabawa ma potrać do wieczora.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze