WAŻNA UROCZYSTOŚĆ W DCRO

Dnia 28.05.br. w DCRO w Kamiennej Górze miało miejsce ważne wydarzenie, którego tematem było podkreślenie komplementarności działalności medycznych Szpitali, tj: „Miedziowego Centrum Zdrowia” S.A. (należącego do grupy kapitałowej  KGHM) oraz Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji  i Ortopedii Sp. z o.o. 
Wydarzenie obejmowało: Oficjalne Otwarcie Pracowni Rezonansu Magnetycznego w DCRO oraz uroczyste  podpisanie Deklaracji Współpracy pomiędzy „MCZ” S.A. a DCRO Sp. z o.o. 
W uroczystości wzięli udział:
Przedstawiciele „Miedziowego Centrum Zdrowia” S.A.: 

  • Prezes Zarządu Dyrektor Naczelny „MCZ” S.A. – Pan dr Edward Schmidt,
  • Wiceprezes Zarządu Dyrektor ds. Medycznych „MCZ” S.A. – Pan dr n.med. Marek Ścieszka,
  • Koordynator Szpitala „MCZ” S.A. - Pan dr Michał Mielnikiewicz

oraz Pani Beata Dressler  - Naczelnik Wydziału Świadczeń Opieki Zdrowotnej reprezentująca DOW NFZ we Wrocławiu.
DCRO reprezentował Prezes Zarządu  - Pan Artur Mazur wraz  z Kadrą Kierowniczą Szpitala. 
W pierwszej części spotkania oficjalnego otwarcia Pracowni Rezonansu Magnetycznego dokonali:

  • Wiceprezes Zarządu Dyrektor ds. Medycznych „MCZ” S.A. – Pan dr n.med. Marek Ścieszka oraz
  • Dyrektor ds. Medycznych DCRO Sp. z o.o. – Pan dr Marek Wiśniewski

W  części drugiej spotkania podpisana została Deklaracja Współpracy obu Szpitali, która potwierdza wartość dotychczasowego, pięcioletniego okresu współdziałania „MCZ” S.A. i DCRO sp. z o.o. dla dobra Pacjentów. Poniżej tekst Deklaracji:

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: DCRO Aktualizacja: 24/06/2024 18:55

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się