Dnia 28.05.br. w DCRO w Kamiennej Górze miało miejsce ważne wydarzenie, którego tematem było podkreślenie komplementarności działalności medycznych Szpitali, tj: „Miedziowego Centrum Zdrowia” S.A. (należącego do grupy kapitałowej KGHM) oraz Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o.
Wydarzenie obejmowało: Oficjalne Otwarcie Pracowni Rezonansu Magnetycznego w DCRO oraz uroczyste podpisanie Deklaracji Współpracy pomiędzy „MCZ” S.A. a DCRO Sp. z o.o.
W uroczystości wzięli udział:
Przedstawiciele „Miedziowego Centrum Zdrowia” S.A.:
oraz Pani Beata Dressler - Naczelnik Wydziału Świadczeń Opieki Zdrowotnej reprezentująca DOW NFZ we Wrocławiu.
DCRO reprezentował Prezes Zarządu - Pan Artur Mazur wraz z Kadrą Kierowniczą Szpitala.
W pierwszej części spotkania oficjalnego otwarcia Pracowni Rezonansu Magnetycznego dokonali:
W części drugiej spotkania podpisana została Deklaracja Współpracy obu Szpitali, która potwierdza wartość dotychczasowego, pięcioletniego okresu współdziałania „MCZ” S.A. i DCRO sp. z o.o. dla dobra Pacjentów. Poniżej tekst Deklaracji:

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze