Dwa dni, środę i czwartek, trwały warsztaty zorganizowane przez harcerzy w Domu Kultury w Lubawce.

W środę zajęcia przeznaczone były dla dzieci w wieku 3-10 lat, w czwartek harcerze zaprosili uczniów klas 4-7 szkół podstawowych. Każdego dnia odbywały się trzy cykle warsztatów. W ramach zajęć dzieci m.in. malowały anioły, uczyły się techniki decoupage, tworzyły wiklinowe stroiki i malowały bombki.
Warsztaty kończył wspólny koncert harcerzy i uczestników zajęć.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze