Koniec roku szkolnego był pracowity dla trzynaściorga uczniów klas pierwszy i drugich Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
Od 23 do 27 czerwca grupa wzięło udział w warsztatach rozwijających umiejętności społeczne. Pod okiem trenera młodzież doskonaliła współpracę, komunikację, rozwiązywanie konfliktów oraz podejmowanie decyzji.
Zajęcia służyły także budowaniu odpowiedzialności za grupę – klasę, rodzinę i lokalną społeczność.
Działania zostały współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze