Klub Przyrodników, Karkonoski Park Narodowy i Nadleśnictwo Kamienna Góra zapraszają na warsztay z koszenia kosą tradycyjną. Warsztaty odbędą się w Kruczej Dolinie w Lubawce.
Warsztaty zaplanowane są na 17 i 18 sierpnia (sobota, niedziela). Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12 od części teoretycznej. Od godziny 15 zaplanowano zaplanowano wspólne koszenie łąki. Na godzinę 19 zaplanowano ogniski. W niedzielę zajęcia praktyczne, czyli dalsze wspólne koszenie łąki, rozpoczną się o godzinie 10. Zakończenie zaplanowano na godzinę 18.
Przy złej pogodzie warsztaty trwać będą jeden dzień (sobotę) i odbędą się szkółce leśnej w Krzeszowie.
Udział w warsztatach będzie bezpłatny, nie ma zapisów. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą prowiantu, sami zapewnią wodę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze